Drogeria Strefa bioderma
    facebook

    THERAFLU EXTRAGRIP Proszek na grypę i przeziębienie 14 saszetek

    Ocena:

    Producent: NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH

    EAN: 5909990852994

    Dostępność: Towar dostępny

    15.66
    Ilość produktów: kupuję
    THERAFLU EXTRAGRIP Proszek na grypę i przeziębienie 14 saszetek

    Wskazania:
    Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.

    Przeciwwskazania:
    Nie należy stosować leku Theraflu ExtraGRIP w przypadku: nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników leku, aktualnego stosowania (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO, u dzieci poniżej 12 lat, stosowania innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania, współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy), wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Osoby stosujące lek Theraflu ExtraGRIP nie powinny pić napojów alkoholowych oraz prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych, ponieważ lek może powodować senność.

    Działanie:
    Lek wieloskładnikowy. Zawiera, jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy - substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.
    Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.

    Dawkowanie/Sposób użycia:
    Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

    Skład:
    1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian feniraminy 20 mg, substancje pomocnicze: sacharoza, acesulfam potasowy, barwnik D & C Yellow No 10, żółcień pomarańczowa, maltodekstryna M100, krzemionka koloidalna uwodniona, naturalne aromaty cytrynowe, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian dwuwodny, wapnia fosforan.

    Opakowanie:
    14 saszetek

    ELIXIR M.A. Kwiatkowscy SP. J. zastrzega sobie prawo do zmiany cen i specyfikacji wystawionych towarów bez uprzedzenia. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z pracownikiem apteki ElixirZdrowia.pl

    Brak wystawionych opini dla produktu!

    Napisz własną opinię:

    Tylko osoby zalogowane, które kupiły produkt mogą wystawić komentarz. Zaloguj się lub zarejestruj w naszym sklepie.

    Osoby które kupiły ten produkt kupiły także:

    Newsletter

    Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

    Wysyłka

    Olsztyn

    Apteka ELIXIR

    tel: 662 083 853
    e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl