Drogeria Strefa bioderma
  facebook

   

  Marka La Roche-Posay to cała gama produktów do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Badania nad kosmetykami tej wiodącej marki prowadzi ponad 25 000 dermatologów z całego świata. La Roche - Posay to kosmetyki wykorzystywane do pielęgnacji skóry ale także specyfiki do makijażu, czy kosmetyki stosowane w medycynie estetycznej.

  La Roche - Posay to także nowe serie produktów dermatologicznych, sporządzonych na bazie wody termalnej, które przyczyniają się do poprawy jakości życia pacjentów z problemami dermatologicznymi (trądzik, egzema, atopia).

  La Roche – Posay to również serie profesjonalnych specyfików, wykorzystywanych w salonach kosmetycznych. Marka oferuje produkty wykorzystywane w salonach medycyny estetycznej, jak profesjonalne peelingi złuszczające, czy preparaty używane w ramach procedury około zabiegowej.

  La Roche – Posay to wreszcie cała gama kosmetyków do makijażu, które pozwalają osiągnąć doskonały efekt wizualny bez obciążania cery. Kosmetyki do makijażu La Roche – Posey to przede wszystkim specyfiki przyjazne dla cery, także tej najbardziej wrażliwej.

  Marka La Roche – Posay oferuje produkty do pielęgnacji i makijażu do wszystkich typów cery, nawet wyjątkowo wrażliwej, ze skłonnościami do alergii i podrażnień.

   

   

  La Roche

   

  Liczba produktów producenta: 1

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl