Drogeria Strefa bioderma
  facebook

   

  Kilkadziesiąt lat temu kobiety używały do pielęgnacji skóry twarzy i ciała najprostszych kosmetyków. W owych czasach świadomość na temat potrzeb skóry, typów cery i odpowiedniej pielęgnacji była bardzo niska.

   

  Założyciele marki Vichy swoim innowacyjnym podejściem do pielęgnacji zrewolucjonizowali rynek kosmetyczny.

  Skóra nie jest tylko naszą zewnętrzną powłoką. Spełnia ona szereg istotnych funkcji jak dotlenianie, regulacja oraz ochrona. To największy organ naszego ciała, niezbędny do życia niczym serce czy płuca. Świadomość istotnej roli skóry sprawiła, że pierwsze produkty marki Vichy zmieniły całkowicie podejście do kosmetyków pielęgnacyjnych i zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny. Marka Vichy jako pierwsza opracowywała swoje receptury w oparciu o badania dermatologiczne, dzięki czemu produkty oferowane przez Vichy nie tylko pielęgnowały, ale także przywracały skórze komfort. Po raz pierwszy w historii powstały kosmetyki do trzech rodzajów cery – tłustej, normalnej i suchej.

   

  Vichy przez lata budowało swoją mocną pozycję, odpowiadając trafnie na zmieniające się potrzeby kobiet i dostarczając im najwyżej jakości produkty kosmetyczne. Vichy jako priorytet stawia sobie zapobieganie zaburzeń funkcjonowania skóry a także edukację konsumentów w zakresie pielęgnacji. Produkty marki Vichy zawierają  w swoim składzie aktywne składniki, których skuteczność potwierdzana jest w badaniach klinicznych, pod ścisłą kontrola dermatologów.

   

   
  VICHY Laboratoires

  Liczba produktów producenta: 63

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl