Drogeria Strefa bioderma
  facebook

  Bioderma

  ZNAJDŹ PRODUKTY BIODERMA

  BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z BIODERMA

  #MICELOMANIA - BIOLOGICZNE MECHANIZMY SKÓRY

  Każdego dnia skóra jest poddawana wielu wyzwaniom Brud, kurz, zanieczyszczenia, sebum, metabolity, zanieczyszczenia, smog, metale ciężkie, makijaż Zanieczyszczenia, metale ciężkie, metabolity, makijaż, wzrost stresu oksydacyjnego, stan zapalny, osłabienie funkcji ochronnej skóry, zaostrzenie podrażnienia skóry i objawów wrażliwości. Pierwszy istotny krok w pielęgnacji to oczyszczanie. Sensibio H2O to kojący płyn micelarny, który uwalnia skórę od makijażu i zanieczyszczeń, respektując barierę ochronną skóry.
  Dowiedz się więcej na www.micelomania.pl

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BIODERMA

  WYSOKO OCZYSZCZONA WODA - PŁYN MICELARNY SENSIBIO H2O

  9 kroków oczyszczania
  Proces mechaniczny i chemiczny
  Drobiazgowa analiza na każdym kroku
  Aby osiągnąć perfekcyjnie czystą wodą
  O jakości ‘wody do iniekcji
  Bez zanieczyszczeń
  Rygorystyczna kontrola obecności bakterii
  Jakość farmaceutyczna
  Dostosowana do standardów Europejskiej Farmkopei
  W 100% bezpieczna dla skóry
  Nawet najbardziej wrażliwej

   

  Booster wzmacniający pielęgnację Sébium Lotion - Bioderma Polska

  TO WŁAŚNIE W SKÓRZE Bioderma znalazła sposób na przywrócenie równowagi skórze mieszanej i skłonnej do trądziku. Na długi czas. Sébium Lotion - booster wzmacniający pielęgnację, reguluje pH i produkcję sebum, matuje skórę, zwęża pory i zapobiega powstawaniu niedoskonałości.

  MÓWIĄ O NAS

  Kompleksowa pielęgnacja skóry trądzikowej

  Leczenie trądziku to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Nie da się wyleczyć trądziku w tydzień czy nawet miesiąc. Pamiętaj, że efekt w postaci pięknej i zdrowej skóry jest tego wart. Zaprosiliśmy Adę (True Beauty is Internal) do opowiedzenia Wam jak kompleksowo dbać o skórę trądzikową, aby była piękna i zdrowa. Zapraszamy także do obejrzenia filmu na kanale Ady link, w którym Ada opowie Wam swoją historię walki z trądzikiem. Odwiedź także stronę akcji https://tradzikwymagaczasu.pl/ i zobacz, jak poradzić sobie z trądzikiem!

  Hydrabio Perfecteur SPF 30 - Lamakeupebella

  Zaprosiliśmy Zuzię ( Lamakeupebella ) do zrecenzowania kremu nawilżającego, wygładzającego i rozświetlającego skórę Hydrabio Perfecteur SPF 30. Zachęcamy także do obejrzenia filmu, w którym Zuzia opowiada jak rozpoznać skórę odwodnioną i jak właściwie ją pielęgnować: link Na kanale Lamakeupebella czeka na Was wiele inspiracji oraz recenzji: lamakeupebella Więcej informacji o preparacie Hydrabio Perfecteur znajdziecie na stronie: Hydrabio Perfecteur

  ZNAJDŹ #BIODERMAPOLSKA

   
   
  Dołącz do świata piękna @bioderma_poland i dziel się swoimi doświadczeniami na Instagramie. Znajdź nas też w innych mediach społecznościowych.
   
   
   

  DOCENILI NAS

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl