Drogeria Strefa bioderma
  facebook

  Pomoc

  Jeżeli napotkają Państwo jakiekolwiek trudności, służymy pomocą pod nr infolinii 662 083 853, w godzinach 8.00 – 16.00. Można się także z nami skontaktować pisząc na adres: kontakt@elixirzdrowia.pl

   

  Jak zmienić lub odzyskać zapomniane hasło?

  Aby zmienić hasło, należy zalogować się na stronie ElixirZdrowia.pl, przejść do panelu użytkownika klikając "Twój profil" w prawym górnym rogu ekranu i w zakładce "zmień hasło" wpisać stare hasło, następnie podać dwukrotnie nowe i kliknąć "zapisz zmianę".

  Przy błędnej próbie wpisania loginu lub hasła wyświetli się link "zapomniałem hasła", w który należy kliknąć. Aby odzyskać zapomniane hasło należy następnie podać adres e-mail wpisywany przy rejestracji. Wyślemy na niego Twoje hasło i login.

   

  Jak zmienić adres e-mail?

  Twój adres e-mail jest zapisany w profilu użytkownika. Aby go zmienić należy się zalogować, przejść do panelu użytkownika klikając "Twój profil" w prawym górnym rogu ekranu, a następnie kliknąć w zakładkę "zmień e-mail". Teraz należy podać stary adres, na który było rejestrowane konto i wpisać dwukrotnie nowy adres e-mail, a gdy będziesz gotowy kliknąć "zapisz zmianę".

   

  Jak się wypisać z otrzymywania newsletter’a?

  Kiedy nie chcesz już otrzymywać od nas newslettera, wystarczy że klikniesz w odpowiedni link wypisujący, widoczny w każdym newsletterze, który od nas dostajesz.

   

  Ile wynosi czas oczekiwania na przesyłkę?

  Czas oczekiwania = czas realizacji zamówienia + czas jej wysyłki!

  Na czas, po którym otrzymasz przesyłkę i zamawianym produktami składa się czas, który potrzebujemy na skompletowanie (realizację) Twojego zamówienia oraz czas potrzebny Poczcie Polskiej lub kurierowi DHL na jej dostarczenie.

  Czas realizacji zamówienia: to czas, który upłynie od momentu przyjęcia przez nas Twojego zamówienia do momentu wysłania paczki z Apteki. Zamówienia płatne kartą zostają przyjęte do realizacji gdy tylko karta zostanie zautoryzowana, co następuje zazwyczaj w przeciągu 24h. Zamówienia płatne przelewem są realizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym – co trwa najczęściej również 24h. Zamówienia płatne przy odbiorze (za pobraniem) są realizowane natychmiast.

  Czas dostawy (wysyłki): Kurier DHL dostarcza paczki w przeciągu 1-2 dni.

   

   

   

  Paczki wysyłamy w przeciągu 1-2 dni roboczych.

   

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl