Drogeria Strefa bioderma
  facebook  BIODERMA

   

   

  Służba lekarzom i pacjentom oraz chęć wprowadzenia innowacyjnych produktów na rynku kosmetycznym to priorytety Laboratorium BIODERMA. Marka z dumą utrzymuje i promuje od lat swoją niezależność.


  Bioderma stawia na regularną, długotrwałą pielęgnację skóry. Rezultatem działań Biodermy jest holistyczne podejście do każdego typu cery. Równowaga naszego organizmu zaczyna się na poziomie skóry, dlatego tak istotne jest przywrócenie jej pierwotnego, naturalnego stanu. Każdy produkt Biodermy leczy nie tylko objawy danego problemu skórnego, ale również eliminuje jego przyczynę. Bioderma przyjmuje podejście komplementarne, które zakłada perfekcyjne działanie jednocześnie w leczeniu etiologicznym, jak i objawowym aspekcie problemu.
  Badaniami w Biodermie zajmuje się zespół najwyższej klasy naukowców i badaczy o ogromnym doświadczeniu. Specjalistami marki Bioderma, zajmującymi się kluczowymi aspektami badań są zespoły INSERM (Institut National de la Santé et de la Recherche Médicale - Narodowego Instytutu Zdrowia i Badań Medycznych) oraz CNRS (Centre National de la Recherche Scientifique - Narodowego Ośrodka Badań Naukowych) specjalizujące się w dermatologii. Prace tych wysoko wykwalifikowanych zespołów dały początek wielu rozwiązaniom, które służyły za punkt odniesienia dla innych.


  - Pierwszy szampon pozbawiony detergentów

  - Woda micelarna: płyny micelarne Sensibio H2O i Sébium H2O.

  - Pierwszy krem przeciwsłoneczny, który aktywnie przeciwdziała długotrwałym skutkom działania -promieni UV:  Photoderm i jego opatentowany składnik kompleks BIOprotection®.
  - Pierwszy produkt do pielęgnacji skóry, regulujący nie tylko ilość ale i jakość sebum: Sébium AKN i jego opatentowany składnik, kompleks Fluidactiv®.

  -Pierwszy produkt pielęgnujący skórę, działający bezpośrednio na główną przyczynę powstawania rumienia: Sensibio AR oraz jego opatentowany składnik kompleks Rosactiv®.


  Innowacyjność jest nadrzędnym celem Biodermy, która utrzymaniu wysokiego poziomu swoich produktów poświęca znaczą uwagę. Marka jest obecnie w posiadaniu ośrodków badawczo-rozwojowych w Aix-en-Provence oraz laboratorium biometrologicznego CIREC (Centre dInvestigation et de REcherche Cutanée - Cetrum Nauki i Badań nad Skórą), którego siedziba mieści się w Lyonie.


  Bioderma skupia się na potrzebach wszystkich klientów, angażując się we współpracy z dermatologami w rozwój produktów nawet dla najbardziej wrażliwych rodzajów cery.

   

  Liczba produktów producenta: 1

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl