Drogeria Strefa bioderma
  facebook

   

  Od kilkunastu lat różnego rodzaju alergie są uważane za powszechnie występującą dolegliwość. Problemy ze skórą mają swój początek najczęściej już w dzieciństwie i często nie opuszczają nas przez całe życie. Do powstawanie problemów skórnych mogą przyczyniać się alergie pokarmowe, stres, a także zanieczyszczenia środowiska.

  W roku 2002 Laboratorium Iwostin, w ścisłej współpracy z lekarzami dermatologii stworzyło innowacyjną gamę kosmetyków. Wieloletnia praca badawcza oraz badania kliniczne zaowocowały pierwszą linią kosmetyków na bazie polskiej wody termalnej z Iwonicza Zdroju. Receptury kosmetyków zostały opracowane w ścisłej współpracy z lekarzami dermatologii, a ich głównym celem jest przeciwdziałanie oraz rozwiązywanie problemów skórnych jak sucha cera, alergia, atopowe zapalenie skóry, czy nietolerancja na tradycyjne kosmetyki. Dobroczynny wpływ na zdrowie wody termalnej, wykorzystywanej do produkcji kosmetyków Iwostin, jest znany już od XVI w. Swoje właściwości woda z Iwonicza-Zdroju zawdzięcza zawartości m.in. krzemionki, jodu, bromu, strontu, magnezu i fluoru. Krzemionka ma korzystny wpływ na elastyczność i odporność naskórka, natomiast jony wapnia i kwas metaborowy wykazują działanie ściągające, a także przeciwzapalne. Woda termalna z Iwonicza Zdroju działa łagodząco na podrażnienia skóry, zmniejsza świąd oraz przyspiesza gojenie się ran.

  Iwostin to najwyższej jakości dermokosmetyki, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientek. Są one hipoalergiczne oraz testowane dermatologicznie.

   

  IWOSTIN


   

  Liczba produktów producenta: 9

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl