Drogeria Strefa bioderma
  facebook

  O Aptece

  Co warto o nas wiedzieć...

  Apteka internetowa "ElixirZdrowia.pl" działa w oparciu o sieć pięciu aptek należących do firmy rodzinnej ELIXIR M.A. Kwiatkowscy SP.J., które działają w województwach: Mazowieckim i Warmińsko-Mazurskim i umożliwia zakup leków, kosmetyków oraz materiałów i sprzętów medycznych po niższych cenach i z dostawą do domu.

   

  W branży funkcjonujemy już od 1990 roku, dzięki czemu posiadamy tradycję i bardzo bogate, ponad 20-sto letnie doświadczenie, a nasi pacjenci darzą nas dużym zaufaniem. Cechuje nas również bezpieczeństwo i wiarygodność: na prowadzenie apteki posiadamy koncesję nr WIFOL.8520.15.2014, wydaną przez Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Olsztynie. Apteka jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod nr 0000442573, prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Olsztynie, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

   

  Naszą misją jest przede wszystkim zdrowie i dobro Pacjenta, jesteśmy także ukierunkowani na budowanie długoterminowych relacji opartych na fachowym doradztwie i wzajemnym zaufaniu.

   

  Zamawiając preparaty w naszej aptece macie Państwo 100% pewność, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach pod stałą kontrolą farmaceutów, pochodzą z legalnego obrotu i są przeznaczone na rynek polski - dzięki czemu posiadają ulotkę w naszym języku.

   

  Państwa zamówienia realizowane są wyłącznie przez osoby z wykształceniem farmaceutycznym, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi zakupów.

   

  Naszym ogromnym atutem jest posiadanie fachowego i wysoce wykwalifikowanego personelu o wieloletnim doświadczeniu, który służy Państwu pomocą i radą przy doborze bogatej oferty leków OTC (wydawanych bez recepty) oraz szerokiej gamy kosmetyków renomowanych marek, dostępnych w naszej aptece internetowej po okazyjnych cenach!

   

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym adreseam e-mail:

  kontakt@elixirzdrowia.pl 

   

  Pozdrawiamy i gorąco zachęcamy do zakupów w ElixirZdrowia.pl

  - Zespół pracowników apteki "Elixir"

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl