Logo Elixir do druku

Wybierz pozycję z menu:

Infolinia: 801 511 500

Przeglądaj produkty wg producenta

Elixir zdrowia


Brakuje twojego produktu?

Jeżeli brakuje produktu, który
chciałbyś u nas zamówić,
kliknij aby wypełnić formularz.

zamknij

Podaj nazwę szukanego preparatu wstawimy go dla Ciebie. Zostaw nam swój e-mail, a po uzupełnieniu oferty sklepu, wyślemy do Ciebie informacje.

Bezpieczne zakupy z Elixirzdrowia.pl

Chronimy Twoje dane dzięki szyfrowaniu SSL

Sklep Prokonsumencki

 

Poleć znajomym
naszą aptekę

Zaproś znajomego

Zaloguj się i podaj adres swojego
znajomego aby wysłać mu zaporszenie.

SVR kosmetyki - lista produktów

 

 

SVR

 

 

Dewizą specjalistów marki SVR jest najwyższa jakość i innowacyjność produktu. Popularność kosmetyków SVR bazuje na zaufaniu do marki lekarzy dermatologów, którzy od przeszło 30 lat zalecają swoim pacjentom kosmetyki tej ekskluzywnej linii.

Laboratorium marki zostało założone w 1965 roku w Picardie (Francja) i było umiejscowione na zapleczu niewielkiej apteki należącej do rodziców obecnego Dyrektora Generalnego firmy.

Od powstania marki celem Laboratorium SVR było zachowanie najwyższej jakości produktów oraz ścisłe przestrzeganie zasad farmaceutycznych. Dzięki swoim doskonałym właściwościom i wysokiej jakości oferowanych produktów kosmetyki SVR szybko z półek w rodzinnej aptece przeniosły się na stoiska aptek oraz sklepów kosmetycznych w całej Francji. Współcześnie produkty tej znanej i cenionej marki sprzedawane są także w innych krajach.

Kluczową ideą, która leży u podstaw sukcesu kosmetyków SVR są wnikliwe badania naukowe prowadzone w dziale Badań i Rozwoju oraz stosowanie ścisłej kontroli jakości. Na sukces marki składa się także zespół wybitnych specjalistów, w skład którego wchodzą lekarze i farmaceuci. Laboratorium SVR współpracuje także z placówkami naukowymi w 15 krajach.

 

liczba produktów producenta 29

płatności - obsługa transakcji

Copyright © 2013
Tania apteka internetowa - tanie leki, kosmetyki | Projekt i realizacja: 4studio.net