facebook

   

   

  SVR

   

   

  Dewizą specjalistów marki SVR jest najwyższa jakość i innowacyjność produktu. Popularność kosmetyków SVR bazuje na zaufaniu do marki lekarzy dermatologów, którzy od przeszło 30 lat zalecają swoim pacjentom kosmetyki tej ekskluzywnej linii.

  Laboratorium marki zostało założone w 1965 roku w Picardie (Francja) i było umiejscowione na zapleczu niewielkiej apteki należącej do rodziców obecnego Dyrektora Generalnego firmy.

  Od powstania marki celem Laboratorium SVR było zachowanie najwyższej jakości produktów oraz ścisłe przestrzeganie zasad farmaceutycznych. Dzięki swoim doskonałym właściwościom i wysokiej jakości oferowanych produktów kosmetyki SVR szybko z półek w rodzinnej aptece przeniosły się na stoiska aptek oraz sklepów kosmetycznych w całej Francji. Współcześnie produkty tej znanej i cenionej marki sprzedawane są także w innych krajach.

  Kluczową ideą, która leży u podstaw sukcesu kosmetyków SVR są wnikliwe badania naukowe prowadzone w dziale Badań i Rozwoju oraz stosowanie ścisłej kontroli jakości. Na sukces marki składa się także zespół wybitnych specjalistów, w skład którego wchodzą lekarze i farmaceuci. Laboratorium SVR współpracuje także z placówkami naukowymi w 15 krajach.

   

  Liczba produktów producenta: 5

  Newsletter

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Apteka ELIXIR

  tel: 662 083 853
  e-mail: kontakt@elixirzdrowia.pl